Discussion about this post

User's avatar
John Koritko's avatar

Thanks Anne I read this and went right to Publix and got me some. $48.95 a lb.

4 medium claws was about a pound. Expensive stuff. But a Sweet and unique texture. If you never tried them better

go Git yourself some. Deeeliscious

Expand full comment

No posts